חתונה קטנה

חתונה קטנה

למה דווקא חתונה קטנה?


מפיקי חתונות נוטים להמליץ פעמים רבות על עריכת חתונה עם מעט אנשים  מכמה סיבות עיקריות:

חשוב לזכור כי מטרתה של כל חתונה היא לצור חוויה בלתי נשכחת לזוג הנישא. במהלך החתונה על החתן והכלה להיות מוקפים ביקיריהם ובחברים הקרובים ביותר, שבאו לשמוח מכל הלב עם הזוג הטרי.
בניגוד לאירועים גדולים, הדורשים מבני הזוג מסכת הכנות ארוכה ודי מתישה, הכוללת מחלוקות רבות ודורשת זמן רב, לעיתים קרובות אירוע קטן יותר מסתכם אך ורק בבחירת מקום לחתונה לא גדולה.
כאשר משכילים לבחור מקום לחתונה לא גדולה, המציע חבילת אירוח מושלמת ודואג לספק לבני הזוג את מלוא דרישותיו, קל יותר להבטיח לבני הזוג הנישאים תקופת הכנות קלה ופשוטה יותר וערב מרגש ואינטימי.

מה היתרון של חתונה קטנה?

ברמה המקצועית ישנה עדיפות רבה לעריכת חתונה מצומצמת - בניגוד לחתונה גדולה הדורשת כמויות גדולות מאוד של מזון ומשקאות, רחבת ריקודים גדולה מאוד ועוד מגוון רחב של דרישות מיוחדות, כאשר מדובר על מקום לחתונה קטנה קל הרבה יותר לשמור על מקצועיות מושלמת, לספק כל אירוח ארוחת ערב איכותית, מזמינה ומרשימה ולהבטיח אירוע ללא פשרות.
ההיבט הכלכלי – ככלל, ככל שנזמין לאירוע שלנו אך ורק את הקרובים לנו ביותר כך הסיכוי לכסות את עלויות האירוע על ידי המתנות שנקבל הוא גבוה יותר. יש לזכור כי עריכת אירוע גרנדיוזי ורב משתתפים יוצר הוצאות משמעותיות במיוחד שלעתים קרובות אינן מצדיקות כלל את כל ההכנות, המשאבים, האנרגיות והזמן שהשקענו בכך.
זוגות רבים יודעים לספר כי בעת חתונה גדולה קשה מאוד להתייחס לכל האורחים, לשרת אותם באופן נאמן ומקצועי ולצור אירוע בלתי נשכח. חתונה עם מעט אורחים לעומת זאת, ככל שהיא יותר אינטימית, איכותית ומקצועית, יוצרת רושם מקצועי ואיכותי יותר על אורחי החתונה.

בסופו של דבר, אחד ההיבטים החשובים ביותר אשר יבטיחו את הצלחת האירוע שלנו היא בחירת המקום המושלם.

איך נבחר מקום לחתונה קטנה?

1.

החלטתם להתחתן? בשעה טובה ובמזל טוב.
אתם מעוניינים לחגוג חתונה עם המפשחה הקרובה, זה הזמן לקבוע תאריך ומקום. באולם לאירועים קטנים אתם נהנים מאווירה משפחתית חמימה וקירבה בין האורחים.

2.

הגיעו לאולם בזמן חגיגת אירוע, תתרשמו מהאווירה, מהשירות
בידקו המלצות של זוגות קודמים שהתחתנו באולם.
תדיימנו את האירוע שלכם באולם זה, כך תוכלו לדעת אם המקום מתאים לכם לחגיגת האירוע המשמח שלכם.

3.

בחתונה מצומצת קיים יתרון גדול על חתונות גדולות, בחתונה אינטימית יותר אתם נהנים מיחס הרבה יותר טוב לאורחיכם, מכאן גם יקבלו שירות הרבה יותר טוב ומקצועי, הכיבוד  וסידור השולחן יהיה מושקע ויוקרתי.
האורחים יצתלמו יותר ויחגגו בגדול.

האוס אירועים – חתונה קטנה, אירוע גדול


אחד המקומות המושלמים ביותר לערוך בו אירועים קטנים ואינטימיים הוא ללא כל ספק אולם האירועים האוס אירועים בראשון לציון.
שנים ארוכות של וותק, מיומנות וניסיון בעריכת אירועים רבים הובילו את הצוות המסור והמשפחתי לספק לכל זוג את החבילה המושלמת והייחודית לדרישותיו. הצוות המקצועי של האוס אירועים מאמין שזוגות נישאים אינם צריכים להיות מוטרדים כלל בערב חתונתם ומבטיחים לדאוג לכל השירותים ולכל הדרישות של בני הזוג.
בהאוס אירועים יודעים כי חתונה מושלמת מתחילה בפרטים הקטנים ומבטיחים לשים דגש מיוחד על כל פרט ועל כל אירוח ובכך להביא ליצירתו של ערב ייחודי ונפלא עבור הזוג הנישא.

חתונה בוטיק היא חתונה בעלת מספר מצומצם של אנשים ומיוחדת.
האוס ארועים ראשל"צ הוא האולם המושלם לחתונה שלך!
חתונה איכותית עם משפחה קרובה וחברים באווירה קלאסית ובסטייל .
מגוון חופות מעוצבות ועיצובי אולם מרהיבים לחתונות בוטיק.